Loading posts...

KAMPANYALI DIŞ ÇEKİM PAKETLERİMİZ

Dijital Paket

Bu paketimizde çekim süremiz 1.5 saat’ tir. Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte size teslim edilir. İçinden seçeceğiniz 30 fotoğrafın ileri düzey de retouch ve colored işlemleri yapılır. Bu paketimizde albüm baskısı yoktur. Sadece dijital teslim yapılmaktadır.

25×64 Albüm

Bu paketimizde çekim süremiz 1.5 saat’ tir. Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte size teslim edilir. İçinden seçeceğiniz 30 fotoğrafın ileri düzey de retouch ve colored işlemleri yapılır. 1 adet 25×64 cm ebadında panaromik albüm ve 1 adet 50×70 cm ebadında poster baskısı yapılır.

30×60 Albüm

Bu paketimizde çekim süremiz 1.5 saat’ tir. Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte size teslim edilir. İçinden seçeceğiniz 30 fotoğrafın ileri düzey de retouch ve colored işlemleri yapılır. 1 adet 30×60 cm ebadında panaromik albüm ve 1 adet 50×70 cm ebadında poster baskısı yapılır.

30×80 Albüm

Bu paketimizde çekim süremiz 1.5 saat’ tir. Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte size teslim edilir. İçinden seçeceğiniz 30 fotoğrafın ileri düzey de retouch ve colored işlemleri yapılır. 1 adet 30×80 cm ebadında panaromik albüm ve 1 adet 50×70 cm ebadında poster baskısı yapılır.

DIŞ ÇEKİM PAKETLERİMİZ

Sınırlı Paket

Bu paketimizde çekim süremiz 2 saat’ tir. Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte size teslim edilir. İçinden seçeceğiniz 30 fotoğrafın ileri düzey de retouch ve colored işlemleri yapılır. 1 adet 30×80 cm ebadında panaromik albüm, 2 adet Aile albümü ve 1 adet 50×60 cm çerçeveli fotoğraf yapılır.

Sınırsız Paket

Bu paketimizde çekim süremiz 4 saat’ tir. Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte size teslim edilir. İçinden sınırsız seçeceğiniz fotoğrafların ileri düzey de retouch ve colored işlemleri yapılır. 1 adet 30×80 cm ebadında panaromik albüm, 2 adet Aile albümü ve 1 adet 50×60 cm çerçeveli fotoğraf yapılır.

SAVE THE DATE

FOTOĞRAF

Hafta içi 2-3 farklı lokasyonda 6 saatlik fotoğraf çekimi yapmaktayız. Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte size teslim edilir. İçinden sınırsız sayıda seçeceğiniz fotoğraflara ileri düzey de retouch ve colored işlemleri yapılır. 1 adet 30×80 cm ebadında panaromik albüm, 2 adet Aile albümü ve 1 adet 50×60 cm çerçeveli fotoğraf yapılır.

VİDEO

Hafta içi 2-3 farklı lokasyonda 6 saatlik video çekimi yapmaktayız. Sinematik efektlerle ve Görüntü yönetmeni eşliğinde FullHD veya 4K kalitesinde çekim yapmaktayız. Bu görüntüleri kurgu&montaj ekibimiz 8 dakikalık kısa film ve 1 dakikalık instagram filmi hazırlamaktadır.

DÜĞÜN HİKAYESİ

FOTOĞRAF

Kuaför’ den başlayıp düğün sonuna kadar fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Belgesel fotoğrafçısı ile çekim gerçekleştirilir. Sınırsız fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Tüm çekilen fotoğraflar yüksek çözünürlükte size teslim edilir.

VİDEO

Kuaför’ den başlayıp düğün sonuna kadar video çekimi yapılmaktadır. Görüntü Yönetmeni ile çekim gerçekleştirilir. FullHD veya 4K görüntü kalitesinde çekim yapılmaktadır. Sinematik efektlerle çekim gerçekleştirilir. Çekilen tüm görüntülerden ortalama 8 dakikalık kısa film ve 1 dakikalık instagram filmi hazırlanır. Tüm görüntüler orjinal çözünürlükte size teslim edilir.

PROFESYONEL ÇEKİMLER

Jimmy Jib (FullHD), Drone (4K), Aktüel Video Çekimi (FullHD & 4K), Düğün’de Fotoğraf Satışı

UA-112766025-1